O nás

Značka VOGEL představuje především učebnice, testy a další učební pomůcky určené pro přípravu řidičů v autoškolách, pro povinná školení řidičů i pro dopravní výchovu ve školách. 
Za devatenáct let působení na českém trhu se značka VOGEL stala v odborných kruzích synonymem pro vysokou kvalitu obsahu i zpracování. 

Partnerská nakladatelství zaměřená na výuku a výchovu řidičů i dalších účastníků silničního provozu působí také v jiných zemích Evropské unie -- např. ve Francii, Španělsku, Německu, Rakousku, Švýcarsku a Maďarsku. Toto zázemí umožňuje věnovat se dlouhodobým projektům, využívat nejnovější didaktické poznatky, metody a zkušenosti z ostatních zemí a spolupracovat se špičkovými odborníky. I díky tomu si -- stejně jako ve zmíněných zemích -- autoškolské publikace VOGEL udržují v České republice dlouhodobě nejvyšší příčky na žebříčcích prodejnosti. 

V současné době tvoří základ produkce nakladatelství tři výrobkové řady: řada autoškolských učebnic pro uchazeče o všechny skupiny řidičských oprávnění, populárně naučné výukové publikace a filmy zaměřené na různá témata dotýkající se zejména bezpečnosti silničního provozu a řada pracovních sešitů a dalších pomůcek pro dětskou dopravní výchovu ve školách i v rodině. 

S našimi publikacemi se můžete setkat v autoškolách a v knihkupectvích, na dobírku můžete nakupovat i prostřednictvím těchto stránek. V případě zájmu o koupi většího množství některého z uvedených produktů prosíme kontaktujte jednoho z našich obchodních zástupců nebo administrativní pracovnice přímo v sídle firmy -- rádi vám nabídnou zajímavé množstevní slevy. 

Děkujeme za Váš zájem a doufáme, že s našimi publikacemi a pomůckami budete spokojeni.

Zpět do obchodu