O nás

Značka VOGEL představuje především učebnice, testy a další učební pomůcky určené pro přípravu řidičů v autoškolách, pro povinná školení řidičů i pro dopravní výchovu ve školách. 
Za devatenáct let působení na českém trhu se značka VOGEL stala v odborných kruzích synonymem pro vysokou kvalitu obsahu i zpracování. 

Partnerská nakladatelství zaměřená na výuku a výchovu řidičů i dalších účastníků silničního provozu působí také v jiných zemích Evropské unie -- např. ve Francii, Španělsku, Německu, Rakousku, Švýcarsku a Maďarsku. Toto zázemí umožňuje věnovat se dlouhodobým projektům, využívat nejnovější didaktické poznatky, metody a zkušenosti z ostatních zemí a spolupracovat se špičkovými odborníky. I díky tomu si -- stejně jako ve zmíněných zemích -- autoškolské publikace VOGEL udržují v České republice dlouhodobě nejvyšší příčky na žebříčcích prodejnosti. 

V současné době tvoří základ produkce nakladatelství tři výrobkové řady: řada autoškolských učebnic pro uchazeče o všechny skupiny řidičských oprávnění, populárně naučné výukové publikace a filmy zaměřené na různá témata dotýkající se zejména bezpečnosti silničního provozu a řada pracovních sešitů a dalších pomůcek pro dětskou dopravní výchovu ve školách i v rodině. 

S našimi publikacemi se můžete setkat v autoškolách a v knihkupectvích, na dobírku můžete nakupovat i prostřednictvím těchto stránek. V případě zájmu o koupi většího množství některého z uvedených produktů prosíme kontaktujte jednoho z našich obchodních zástupců nebo administrativní pracovnice přímo v sídle firmy -- rádi vám nabídnou zajímavé množstevní slevy. 

Děkujeme za Váš zájem a doufáme, že s našimi publikacemi a pomůckami budete spokojeni.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení