Podpora

Na stránce zákaznické podpory vám nabízíme ke stažení naše softwarové produkty a další informace.

 

Autoškola Testy Demo 3.0 (17,7 MB)

Autoškola Testy Demo 3.0 je multiplatformní software (Windows, Mac OS X, Linux), který nahrazuje předchozí bonusový CD-ROM Testy 2010. Je ke stažení zdarma včetně návodu, požadavků na operační systém a počítač. Umožňuje první seznámení s touto aplikací, rozsah otázek, z nichž sestavuje testy, je však omezen a neumožňuje průběžnou aktualizaci obsahu a aplikace. Plnou verzi získáte vyplněním registračního čísla, které získáte zdarma při koupi kterékoli nové autoškolské učebnice Vogel, nebo si jej můžete koupit v oddíle Učebnice a testy na těchto webových stránkách. Pokud jste byli uživateli předchozích verzí 2.4 a 2.4 (1. 6. 2010), doporučujeme odinstalovat je a přejít na verzi 3.0, protože k verzi 2.4 už od podzimu 2010 nejsou k dispozici další aktualizace.

Autoškola Plus - Konstrukce a údržba osobního automobilu v otázkách a odpovědích (300 MB)

Multiplatformní program (Windows, Apple, Linux) pro domácí přípravu žáků k ústní zkoušce obsahuje všech 25 otázek z konstrukce a údržby pro skupinu B a zároveň odpovědi na ně zpracované formou krátkých filmových sekvencí se zvukovým komentářem a stručnými texty. Pro aktivaci programu potřebujete registrační číslo, které je součástí učebnice Autoškola 2011 - Bonus Edition. Nebo si jej lze koupit samostatně na těchto webových stránkách v oddíle Učebnice a testy.

Autoškola 2012 - změny

Seznam změn v učebnici Autoškola 2011, k nimž došlo po posledním vydání knihy a které nabývají účinnosti od 1. 1. 2012.

Otázky z konstrukce, údržby a ovládání vozidla

Přehled otázek pro ústní zkoušku z konstrukce, údržby a ovládání vozidla pro všechny skupiny řidičských oprávnění

Pro zájemce o dopravní výchovu

V příloze ke stažení najdete PDF průvodce pracovními sešity určenými především pro dopravní výchovu dětí v 1. a 2. třídě základní školy.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení